Prihlásenie

Heslo:

Vyhľadávanie práce

  hladam

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK (S UBYTOVÁNÍM) (H4347)

Personal Consult s.r.o.

Základné informácie

  • Zverejnené 11. apríla 2018 o 09:33:11 hod.
  • Lokalita: Trutnov, Královehradecký kraj, Česká republika
  • Miesto práce: Trutnov okres
  • Typ práce: hlavný pracovný pomer
  • Požadované vzdelanie: Stredoškolské s maturitou
  • Minimálne vzdelanie: Stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventa: nie
  • Ponúkaný plat: 23 000,-Kč

Popis pracovnej náplne

M/Ž, VŠ/VOŠ vzdělání dle požadavků zákona č. 108/2006 Sb.
• Zkušenost na obdobné pozici alespoň 2 roky
• Znalost metod a teorií sociální práce
• Zkušenosti s programem IS Cygnus výhodou
• Uživatelská znalost práce na PC
• Spolehlivost, pečlivost, samostatnost, empatie
• ŘP sk. „B

Požiadavky na zamestnanca

• Účast na sociálním šetření
• Vedení depozit klientů
• Plánování a realizace jednání s potencionálními klienty
• Vedení dokumentace k poskytovaným službám
• Spolupráce s ostatními pracovníky a odděleními
• Komunikace s klienty a rodinnými příslušníky
• pacienti s neurodegenerativním onemocněním

Doplňujúce informácie

Nabídka:
• Stabilní zaměstnání v úspěšné společnosti
• Hlavní pracovní poměr
• Finanční ohodnocení cca 23tis. Kč
• Prémie a bonusy za dobře odvedenou práci
• Příspěvek na stravování, vzdělávání a penzijní připojištění
• Příjemné a moderní pracoviště v obklopení krásné přírody
• Podpora od nadřízených a kolegů
• Relaxace formou masérských služeb
• Zajištění ubytování (pokoj s příslušenstvím) nebo příspěvek na bydlení ve výši 3tis. Kč

Adresa

S. K. Neumanna 1257
500 02 Hradec Králové
Česká republika
www.personalconsult.cz

Kontakt

Alena Lhotáková
tel: +420777136052
email: provoz@personalconsult.cz