Prihlásenie

Heslo:

Vyhľadávanie práce

  hladam

ANKETÁRKA

Ego*line s.r.o.

Základné informácie

  • Zverejnené 11. februára 2018 o 09:52:25 hod.
  • Lokalita: Slovenská republika
  • Miesto práce: Šahy
  • Typ práce: hlavný pracovný pomer
  • Požadované vzdelanie: Základné vzdelanie
  • Minimálne vzdelanie: Základné vzdelanie
  • Vhodné pre absolventa: áno
  • Ponúkaný plat: od 480 do 600

Popis pracovnej náplne

Vašou náplňou práce bude telefonické oslovovanie klientov z databázy, poskytovanie informácií a riešenie otázok klientov, neustále zlepšovanie hovorovej komunikácie.
V prípade potreby vieme zabezpečiť odvoz do práce.

Požiadavky na zamestnanca

- vysoké pracovné nasadenie
- vytrvalosť
- zameranie na výsledok
- komunikatívnosť

Doplňujúce informácie

Ak Vás naša ponuka oslovila, pošlite nám životopis a motivačný list na e-mailovú adresu: info@egoline.sk, alebo sa informujte telefonicky na tel.čísle:0917 466 280
Vybraní uchádzači budú nami následne kontaktovaní a pozvaní na osobný pohovor na sídlo firmy.

Charakteristika firmy

Obchodná spoločnosť zaoberajúca sa priamym dovozom a distribúciou špičkových kuchynských zariadení od svetoznámych výrobcov v tej najvyššej triede.

Adresa

Janka Kráľa 43/6
936 01 Šahy
Slovenská republika
www.egoline.sk

Kontakt

tel: 0908795964
mobil: 0908795964
email: info@egoline.sk