Prihlásenie

Heslo:

Vyhľadávanie práce

  hladam

ZVÁRAČ HLINNÍKA RAKÚSKO, ŠVAJČIARSKO, LICHTENŠTAJNSKO

MONPER - Montagen + Personal

Základné informácie

  • Zverejnené 22. novembra 2017 o 20:54:29 hod.
  • Lokalita: Ostatné štáty
  • Miesto práce: Rakúsko, Švajčiarsko, Lichtenštajnsko
  • Typ práce: hlavný pracovný pomer
  • Požadované vzdelanie: Bez vzdelania
  • Minimálne vzdelanie: Stredoškolské bez maturity
  • Vhodné pre absolventa: nie

Popis pracovnej náplne

Práca pre zvárača hlinníka.

Požiadavky na zamestnanca

Požiadavky: vzdelanie - výroba strojov a zariadení, obrábač kovov, min.4 ročná prax, platný zváračský preukaz typu STN EN ISO 9606-2, so zváraním MIG131, A TIG/WIG141, MAG 135, smery zvárania: horizontálny, vertikálny, stúpajúci, vodorovný nad hlavou, ochota pracovať na tri smeny, komunikatívna nemčina.

Jazykové požiadavky

  • Nemecky - písomne: pokročilý, ústne: pokročilý

Doplňujúce informácie

Prosím v prípade záujmu a zaslania životopisu a dokladov o vzdelaní ma kontaktujte len na adresu: mp@monper.ch

Adresa

Kreissernstraße 40
945 0 Altstätten
Švajčiarsko
www.monper.ch/start/

Kontakt

Mgr. Maria Antalova
tel: +41 71 7578095
email: m.antalova@monper.ch