Prihlásenie

Heslo:

Vyhľadávanie práce

  hladam

HĽADÁME POSILU DO NÁŠHO TÍMU, GAZDINIEK V DOMÁCNOSTI.

ANER HAUS s.r.o.

Základné informácie

  • Zverejnené 22. novembra 2017 o 20:56:38 hod.
  • Lokalita: Bratislava, Bratislavský kraj, Slovenská republika
  • Miesto práce: Bratislava
  • Typ práce: hlavný pracovný pomer
  • Požadované vzdelanie: Stredoškolské bez maturity
  • Minimálne vzdelanie: Základné vzdelanie
  • Vhodné pre absolventa: nie
  • Ponúkaný plat: 700

Popis pracovnej náplne

Pracovná náplň:
- upratovanie, čistenie, pranie a žehlenie, Udržiavanie čistoty a poriadku v
domácnosti.
Všeobecné spôsobilosti:
- komunikácia (jednanie s ľuďmi)
Osobnostné predpoklady:
- trpezlivosť
- spoľahlivosť
- empatia
- komunikatívnosť
V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky za účelom dohodnutia pracovného pohovoru. 0948003631

Požiadavky na zamestnanca

Hľadáme posilu do nášho tímu, gazdiniek v domácnosti. Otvorte tie správne dvere pre novú pracovnú príležitosť
Ponúkame:
- zázemie v stabilnej a rozrastajúcej sa spoločnosti,
- zamestnanie na hlavný pracovný pomer,
- motivujúce finančné ohodnotenie, zaškolenie zamestnávateľom,
- stravné lístky, dovolenka, pracovná obuv,
- práca v dobrom a peknom prostredí.
- sociálne výhody, možnosť práce aj pre vitálnu dôchodkyňu
domácnosti.
- empatia

Doplňujúce informácie

Charakteristika firmy

Spoločnosť má široké zameranie. Prevažne sú to služby pre rodinu a domácnosť, upratovanie, opatrovanie, maľovanie interiéru, exteriéru. V neposlednej rade sú to účtovné a poradenské služby, vedenie účtovníctva, spracovanie DPH daňových priznaní a daňovej evidencie

Adresa

Röntgenová 20, BA
851 01 Bratislava
Slovenská republika
www.anerhaus.sk

Kontakt

Zdenka Švábeková
tel: 0948003631
fax: 0263451898
mobil: 0948003631
email: anerhaus@anerhaus.sk