Prihlásenie

Heslo:

Vyhľadávanie práce

  hladam

NOVÝ ROK, NOVÁ PRÁCA - NAJOBĽÚBENEJŠÍ SKLAD V UK

ALEKO agency

Základné informácie

  • Zverejnené 14. novembra 2017 o 11:40:00 hod.
  • Lokalita: Veľká Británia
  • Miesto práce: Veľká Británia, Manchester - okolie
  • Typ práce: hlavný pracovný pomer, brigáda
  • Požadované vzdelanie: Bez vzdelania
  • Minimálne vzdelanie: Bez vzdelania
  • Vhodné pre absolventa: áno
  • Ponúkaný plat: 1500 - 2000 EUR

Doplňujúce informácie

BEZ ZNALOSTI ANGLICKÉHO JAZYKA!!!
Už teraz je ten najlepší čas, ako si zabezpečiť prácu vo Veľkej Británii.

Spokojnosť uchádzačov, pekné ubytovanie blízko skladu, možnosť výberu zmeny, práca nadčas, dobré platové ohodnotenie!!!
Zabezpečíme pre Vás všetko potrebné - letenku, vyzdvihnutie z letiska, dopravu na ubytovanie, pomoc pri vybavovaní formalít vo Veľkej Británii...

Neváhaj a pridaj sa k našim uchádzačom.
Overená a stabilná práca v textilnom sklade!!!

Práca v kolektíve Čechov a Slovákov. ( V tomto sklade nám pracuje vyše 300 našich pracovníkov z ČR a SR)
Zázemie silnej a stabilnej spoločnosti!!!

Pozícia: pracovník v sklade, operátor, skladník
Lokalita: Anglicko, okolie Manchestru
Mzda: 7,60 – 8,75 GBP/hod -mzda garantovaná aj mladším ako 25 rokov!!
(denné a nočné zmeny 12 hod – rotácia 3 dni sa pracuje a 3 dni máte voľno)
Nástupný termín: od Januára 2018
Jazykové požiadavky:bez znalosti AJ
Dĺžka kontraktu: dlhodobo, 3 - 12 mesiacov

Informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme ženy/mužov/páry na balenie, triedenie a skladanie tovaru v distribučnom textilnom sklade.
Nenáročná práca vhodná pre absolventov škôl bez praxe, študentov, jednotlivcov, páry, skupinky...
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Ide o prácu pre veľkú anglickú spoločnosť, ktorá zamestnáva pracovníkov v moderných veľkoskladoch a logistických centrách s rôznym druhom tovaru, v rôznych lokalitách Veľkej Británie.

Práca v sklade :
- spracovanie objednávok
- nakladanie tovaru v sklade
- práca aj na oddelení E-com (objednávky a nákup cez internet)
- balenie rôzneho druhu oblečenia, obuvi a bižutérie
- práca so skenerom, skenovanie tovaru, zadávanie dát do PC systému
- vyzdvihnutie tovaru na základe objednávky
- príjem a výdaj tovaru
- balenie a ukladanie odevov do plastových vriec, krabíc, následné etiketovanie a štítkovanie
- príprava tovaru na expedíciu
- vyzdvihnutie tovaru a vybaľovanie z krabíc na sekcii príjem tovaru
- pri práci sa vyžaduje dôslednosť, presnosť, samostatnosť a precíznosť
- príjemná pracovná atmosféra v teplom a čistom sklade – cca 18 °C

Zamestnanecké výhody, benefity
- garantovaná minimálna mzda 7,6 GBP/hod aj pre mladších ako 25 rokov ! Len v tomto sklade!
- po príchode zabezpečené ubytovanie
- zabezpečená doprava z letiska
- príplatky za nočné zmeny
- príjemná pracovná atmosféra, teplý sklad
- dobré referencie a odozvy od umiestnených uchádzačov
- možnosť poberať rodinné prídavky v UK
- pri podpise zmlúv Vám poskytneme kompletné informácie o dôležitých formalitách, ktoré je potrebné si vybaviť pred odchodom zo Slovenska /zdravotné poisťovne, úrady práce, .../ .
- práca na min. 3 mesiace s možnosťou predĺženia
- pomoc so zakúpením letenky

Po príchode zabezpečené veľmi pekné - nové - čisté - ubytovanie /garantujeme / - v prenajatých domoch - shared houses, ktoré sú plne vybavené /práčka, vysávač, chladnička / a zariadené moderným a novým nábytkom. Izby sú 1 - 2 posteľové. V domoch je kúpeľňa, soc. zariadenia, kuchynka, ktorá je vybavená riadom , mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou a hriankovačom. Na všetkých domoch je bezplatný internet, poskytnutý ubytovacou spoločnosťou.

- Aleko agency má celoslovenskú pôsobnosť, nemusíte k nám cestovať osobne, vieme vybaviť prácu aj mailom - podmienkou je prístup k internetu a tlačiarni so skenerom, telefónu - ušetrite si tak náklady na cestovanie po Slovensku!
Táto možnosť je veľmi vhodná aj pre uchádzačov, ktorí sa už nachádzajú v zahraničí alebo sú z iných krajín - ako ČR, Maďarsko, Rumunsko a pod.!

Kontaktujte nás mailom , telefonicky alebo osobne :
personálny konzultant: Nemešová Anna.

Adresa

Masarykova 22
080 01 Prešov
Slovenská republika
www.praca-info.sk

Kontakt

Anna Nemešová
tel: 051/38 11 098
mobil: 0907515265
email: praca@praca-info.sk