Prihlásenie

Heslo:

Vyhľadávanie práce

  hladam

OPERÁTOR ČERPACEJ STANICE

JURKI-HAYTON s.r.o.

Základné informácie

  • Zverejnené 11. októbra 2017 o 06:30:49 hod.
  • Lokalita: Bratislava, Bratislavský kraj, Slovenská republika
  • Miesto práce: Vajnory
  • Typ práce: hlavný pracovný pomer
  • Požadované vzdelanie: Stredoškolské s maturitou
  • Minimálne vzdelanie: Stredoškolské bez maturity
  • Vhodné pre absolventa: áno
  • Ponúkaný plat: dohodou

Popis pracovnej náplne

Práca pozostáva z obsluhy zákazníkov čerpacej stanice, práca s pokladňou, hotovosťou, tovarom. Kontrola dodávok PHM, kontrola dodaného tovaru, podieľanie sa na inventúrach. Objednávanie tovaru do shopu. Starostlivosť o čistotu vnútorných a aj vonkajších priestorov čerpacej stanice.

Požiadavky na zamestnanca

organizovanie a plánovanie práce
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
tímová práca
analyzovanie a riešenie problémov
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
samostatnosť
matematická gramotnosť
finančná a ekonomická gramotnosť
manuálna zručnosť
fyzická zdatnosť

Doplňujúce informácie

Preukaz na prácu s potravinami alebo hygienické minimum výhodou.
Životopisy prosíme zasielať LEN MAILOM na adresu lucia.vojtiskova@jurki.sk. Vybraných uchádzačov pozveme na pracovný pohovor. Do predmetu mailu prosím uveďte "ČS Vajnory".

Charakteristika firmy

spoločnosť sa zaoberá predajom pohonných hmôt na Slovensku v sieti vlastných čerpacích staníc

Adresa

Prístavná 2
821 09 Bratislava
Slovenská republika

Kontakt

Mgr. Lucia Vojtišková
email: lucia.vojtiskova@jurki.sk