Prihlásenie

Heslo:

Vyhľadávanie práce

  hladam

HĽADÁME SKÚSENÚ PRACOVITÚ PANI NA 8 HODÍN DENNE NA PRÁCU POMOCNICE V DOMÁCNOSTI V BRATISLAVE.

ANER HAUS s.r.o.

Základné informácie

  • Zverejnené 11. októbra 2017 o 06:30:36 hod.
  • Lokalita: Bratislava, Bratislavský kraj, Slovenská republika
  • Miesto práce:
  • Typ práce: hlavný pracovný pomer
  • Požadované vzdelanie: Stredoškolské bez maturity
  • Minimálne vzdelanie: Základné vzdelanie
  • Vhodné pre absolventa: nie

Popis pracovnej náplne

Hľadáme skúsenú pracovitú pani na 8 hodín denne na prácu pomocnice v domácnosti v Bratislave. Jedná sa o jednoduché práce , ktoré vykonávate aj vo svojej domácnosti.

Požiadavky na zamestnanca

Hľadáme skúsenú pracovitú pani na 8 hodín denne na prácu pomocnice v domácnosti v Bratislave. Jedná sa o jednoduché práce , ktoré vykonávate aj vo svojej domácnosti. Požadujeme: slušnosť, bezúhonnosť, pružnosť, skúsenosti v oblasti upratovania, žehlenia, samostatnosť, pozitívny vzťah k cudzej domácnosti.
Ide o trvalú pracovnú pozíciu, v prípade spokojnosti sú priznávané odmeny za výkon.
Pracovná doba: pondelok –piatok od 8:00 do 16:00.
Cez víkendy a počas sviatkov sa nepracuje!
Platové podmienky 550 v čistom, gastrolístky a zaplatené soc. a zdr. odvody.
Miesto je voľné , nástup podľa dohody.
Kontaktujte nás telefonicky, alebo mailom. 0948003631, info@anerhaus.sk

Doplňujúce informácie

Charakteristika firmy

Spoločnosť má široké zameranie. Prevažne sú to služby pre rodinu a domácnosť, upratovanie, opatrovanie, maľovanie interiéru, exteriéru. V neposlednej rade sú to účtovné a poradenské služby, vedenie účtovníctva, spracovanie DPH daňových priznaní a daňovej evidencie

Adresa

Röntgenová 20, BA
851 01 Bratislava
Slovenská republika
www.anerhaus.sk

Kontakt

Zdenka Švábeková
tel: 0948003631
fax: 0263451898
mobil: 0948003631
email: anerhaus@anerhaus.sk