Prihlásenie

Heslo:

Vyhľadávanie práce

  hladam

MAJSTER VÝROBNO-TECHNICKÝCH ZARIADENÍ PRE POĽNOHOSPODÁRSKY PODNIK

HRQ s.r.o.

Základné informácie

  • Zverejnené 12. mája 2017 o 06:31:31 hod.
  • Lokalita: Bratislavský kraj, Slovenská republika
  • Miesto práce: Šaľa
  • Typ práce: hlavný pracovný pomer
  • Požadované vzdelanie: Stredoškolské s maturitou
  • Minimálne vzdelanie: Stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventa: nie
  • Ponúkaný plat: od 600 btt/mesiac

Popis pracovnej náplne

- ovládanie a nastavenie výrobných zariadení pre produkciu kŕmnych zmesí pomocou počítača ale aj manuálne
- časová organizácia výroby na základe pokynov Vedúceho výroby
- základná kontrola technického stavu výrobných zariadení, preventívna starostlivosť o technický stav zariadení
- zásobovanie výrobne, vykladanie tovaru, balenie a expedícia - zahŕňa prácu s VZV
- ovládanie sušiarne obilnín a práca s nakladačom
- odber vzoriek a evidencia základných parametrov výroby
- udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku

Požiadavky na zamestnanca

- samostatnosť, schopnosť plánovať
- technická zručnosť, logické myslenie
- flexibilita
- záujem o prácu, záujem a schopnosť vzdelávať sa
- základné PC zručnosti

Adresa

HRQ s.r.o.
Pribinova 25
811 09 Bratislava
Slovenská republika
www.hrqgroup.com

Kontakt

Mgr. Lucia Chlupová
tel: 0220730500
mobil: 0903415081
email: lucia.chlupova@hrqgroup.com