Prihlásenie

Heslo:

Vyhľadávanie práce

  hladam

GAZDINKA-POMOCNICA V DOMÁCNOSTI

SABERAKO, s.r.o.

Základné informácie

  • Zverejnené 12. mája 2017 o 06:30:52 hod.
  • Lokalita: Španielsko
  • Miesto práce: Spanielsko, Bratislava
  • Typ práce: hlavný pracovný pomer
  • Požadované vzdelanie: Stredoškolské s maturitou
  • Minimálne vzdelanie: Stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventa: nie
  • Ponúkaný plat: 800

Popis pracovnej náplne

Vedenie domácnosti, varenie, upratovanie, pranie, zehlenie, nakupovanie a obcasná starostlivost o male dieta. Práca je primárne v Spanielsku, ale aj nejaký cas na Slovensku, na ktore bude preplácané minimálne dve cesty rocne.

Požiadavky na zamestnanca

Hladame zenu s pozitivnym vztahom k detom a vsetkym druhom domácich prác na dlhodobé zamestnanie. Základné podmienky: minimálny vek 30 rokov, základné znalosti anglického alebo spanielskeho jazyka, vodicský preukaz, minimálna prax s malými detmi 2 roky. Nástup od 15/7/2017.

Jazykové požiadavky

  • Anglicky - písomne: začiatočník, ústne: začiatočník

Doplňujúce informácie

Pozadovaná zodpovednost, spolahlivost, diskretnost, poriadkumilovnost, pozitívny vztah k detom. Ponúkaná vlastná priestranná izba s kúpelnou, príjemné pracovné prostredie, kompletná strava, smartphone, tablet, samozrejme kompletné poistné krytie a preplatenie cesty na Slovensko (minimálne 2x rocne na 2-3 týzdne + dovolenka).

Charakteristika firmy

Firma pracujuca v oblasti sprostredkovania obchodu a sluzieb a administrativnych a poradenskych sluzieb pre ine firmy

Adresa

Tomasikova 50/A
831 04 Bratislava
Slovenská republika

Kontakt

email: klara@saberako.eu