Prihlásenie

Heslo:

Vyhľadávanie práce

  hladam

PRACOVNÁ POZÍCIA GAZDINKA- POMOCNICA V DOMÁCNOSTI KLIENTOV V RÁMCI BA

ANER HAUS s.r.o.

Základné informácie

  • Zverejnené 12. mája 2017 o 06:30:20 hod.
  • Lokalita: Bratislava, Bratislavský kraj, Slovenská republika
  • Miesto práce: Bratislava
  • Typ práce: hlavný pracovný pomer
  • Požadované vzdelanie: Stredoškolské bez maturity
  • Minimálne vzdelanie: Základné vzdelanie
  • Vhodné pre absolventa: nie
  • Ponúkaný plat: 600 -750 v hrubom

Popis pracovnej náplne

Gazdinka môže mať v pracovnom týždni aj 5 – 6 pridelených domácnosti, ktoré si raz do týždňa chodí pravidelne udržiavať upratovaním.

Náplň (druh) práce Udržiavanie čistoty v domácnosti klienta a všetky pomocné práce, ktoré denne ženy vykonávajú vo svojej domácnosti. Pracovnou náplňou gazdinky je presne to, čo je prácou každej ženy , ktorá má svoju domácnosť, starostlivosť o chod domácnosti, - upratovanie, žehlenie, pranie, - obsluha domácich spotrebičov,.

Požiadavky na zamestnanca

Podmienka: Bývanie v Bratislavskom kraji. Veľké skúsenosti v oblasti vedenia domácnosti, čistotnosť, poriadkumilovnosť, pružnosť, flexibilita, maximálna znalosť domácich prác, znalosť čistiacich pomôcok a prostriedkov, samostatnosť, cit pre detaily, estetické cítenie ,ochota učiť sa, komunikatívnosť, vysoké pracovné nasadenie, lojalita, čistý RT.
Hláste sa na uvedenú pozíciu len ak spĺňate uvedené kritéria a ste rozhodnutá pracovnú pozíciu prijať.

Životopis a motivačný list (odôvodnenie záujmu o pracovnú pozíciu) posielajte mailom, alebo na adresu ANER HAUS s. r. o. Röntgenová 20, 85101 BRATISLAVA, prípadne nás kontaktujte telefonicky a dojednajte si pracovný pohovor.

Doplňujúce informácie

Pracovná pozícia gazdinka- pomocnica v domácnosti klientov v rámci BA je pre šikovnú a skúsenú ženu. Ponuka je na pracovnú zmluvu, plný prac úväzok, alebo skrátený úv. , prípadne aj na dva tri dni v týždni, ale pravidelne. Ponúkané výhody : Práca trvalého charakteru pri spokojnosti, všetky výhody a zákonom stanovené benefity zamestnanca, finančné, výkonnostné odmeny.
Pracovný čas minimálne : od 8:00 do 16.00
Práca na jednozmenný pracovný režim, základné vzdelanie prax minimálne 3 roky

Charakteristika firmy

Spoločnosť má široké zameranie. Prevažne sú to služby pre rodinu a domácnosť, upratovanie, opatrovanie, maľovanie interiéru, exteriéru. V neposlednej rade sú to účtovné a poradenské služby, vedenie účtovníctva, spracovanie DPH daňových priznaní a daňovej evidencie

Adresa

Röntgenová 20, BA
851 01 Bratislava
Slovenská republika
www.anerhaus.sk

Kontakt

Zdenka Švábeková
tel: 0948003631
fax: 0263451898
mobil: 0948003631
email: anerhaus@anerhaus.sk