Prihlásenie

Heslo:

Vyhľadávanie práce

  hladam

NÓRSKO - AUTOMECHANICI - OSOBNÉ AJ NÁKLADNÉ AUTÁ

In Box Agency, s.r.o.

Základné informácie

  • Zverejnené 17. marca 2017 o 20:52:25 hod.
  • Lokalita: Nórsko
  • Miesto práce: Bergen, Alesund, Stavanger a juhozápad N
  • Typ práce: hlavný pracovný pomer
  • Požadované vzdelanie: Stredoškolské bez maturity
  • Minimálne vzdelanie: Stredoškolské bez maturity
  • Vhodné pre absolventa: nie
  • Ponúkaný plat: 190 - 200 NOK / hodi

Popis pracovnej náplne

Pre partnera v Nórsku hľadáme automechanikov na osobné aj nákladné vozidlá rôznych značiek a tiež na poľnohospodársku techniku. Práca zahŕňa typické činnosti a denné operácie v dielni pre automechanikov ako sú mechanické opravy vozidiel (brzdy, prevodovky, motory a iné časti), kontrola a opravy zavesenia a poloosí, nastavovanie geometrie automobilov, karosárske práce po nehodách diagnostika a iné.

AKTUÁLNE HĽADÁME:
NÁKLADNÉ A AUTOBUSY:
1. Stjørdal - MAN truck and bus plus other brands mechanic –nástup 1. Apríl
2. MAN Trodnheim – MAN truck mechanic - IHNEĎ
3. MAN Drammen – MAN truck mechanic - IHNEĎ
4. Volvo Trondheim – Volvo truck mechanic - IHNEĎ
5. Volvo Mosjøen – Volvo truck mechanic - IHNEĎ
6. Volvo Bodø – Volvo truck mechanic – nástup 1. Apríl

OSOBNÉ, VANY A OSTATNÉ:

7. Mercedes Haugesund – van mechanic – nástup 1. Apríl
8. Innhavet – all round personal and truck mechanic with Texa skills - IHNEĎ
9. Porsche Ålesund - mechanic or technician - IHNEĎ
10. All round Bergen – mechanic/electric/electronic - IHNEĎ
11. Mercedes Master Technician (personal cars) – Trondheim
12. VW/Skoda Narvik – mechanic, most jobs with engine repairs and gearbox exchange - nástup 1.6.2017
13. Ford Gol – experience from authorised Ford, mechanic, good with diagnostics
14. Panel beater Bergen

Požiadavky na zamestnanca

- Prax ako automechanik minimálne 3 roky z posledných piatich
- Anglický alebo nórsky jazyk na dobrej komunikatívnej úrovni
- Výučný list ako automechanik
- chuť pracovať v rušnom prostredí
- ochota pracovať na prípadné smeny
- ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

Jazykové požiadavky

  • Anglicky - písomne: minimálna znalosť, ústne: mierne pokročilý

Doplňujúce informácie

Zamestnanecké výhody, benefity
- Výborné mzdové podmienky
- Stabilné zamestnanie v atraktívnej krajine
- Servis od zamestnávateľa ihneď po prílete
- Zabezpečenie ubytovania + zaplatenie depozitu a prvého nájmu zamestnávateľom
- Registrácia na úradoch a bankový účet
- Pomoc s vyhľadaním spojenia do práce, mapy, autobusové karty atď.

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom na info@inboxagency.sk CV v anglickom jazyku + zoscanovaný výučný list + referencie (ak máte). Vyhovujúcich uchádzačov s anglickým jazykom budeme následne kontaktovať s pozvaním do ďalšieho kola výberového konania – na osobný, skype, alebo telefonický pohovor priamo s nórskym zamestnávateľom v anglickom jazyku.

Adresa

Palackého 8
040 01 Košice
Slovenská republika
www.inboxagency.sk

Kontakt

Ing. Róbert Jopek
tel: 0908 63 44 71
mobil: 0908 63 44 71
email: robert.jopek@inboxagency.sk