Prihlásenie

Heslo:

Vyhľadávanie práce

  hladam

ÍRSKO, NEMECKO - ELEKTRIKÁRI

In Box Agency, s.r.o.

Základné informácie

  • Zverejnené 17. marca 2017 o 20:52:03 hod.
  • Lokalita: Írsko
  • Miesto práce: Portlaoise-Írsko, Bremmen - Nemecko
  • Typ práce: hlavný pracovný pomer
  • Požadované vzdelanie: Stredoškolské bez maturity
  • Minimálne vzdelanie: Stredoškolské bez maturity
  • Vhodné pre absolventa: nie
  • Ponúkaný plat: 13 - 15€ / hod.

Popis pracovnej náplne

Pre prácu v Írsku hľadáme 2 kandidátov na pozíciu elektrikár technik. Náplňou práce je je poskladanie rozvodnej skrine, upevnenie zadného panela, montáž a zapájanie ovládacích panelov, pripájanie a káblovanie vedení na automatizovaných zariadeniach. Úvodný kontrakt je na 3 mesiace s veľkou pravdepodobnosťou na trvalý pracovný pomer.

Pre pracovisko v Nemecku hľadáme elektrikárov na inštalácie v novostavbách 300 apartmánov s okamžitým nástupom, práca zahŕňa kompletnú elektromontáž od sekania a pokladania vedení, zapájania koncových spotrebičov, vypínačov, zásuviek a rozvodných skríň.

Požiadavky na zamestnanca

- prax ako elektrikár, elektrotechnik, elektromechanik
- prax pri zapájaní rozvádzačov a ovládacích panelov
- prax pri montáži a zapájaní panelov v továrenskom prostredí
- schopnosť čítať elektrotechnické výkresy a zapájanie zariadení (panelov) podľa nich
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Jazykové požiadavky

  • Anglicky - písomne: minimálna znalosť, ústne: mierne pokročilý
  • Nemecky - písomne: minimálna znalosť, ústne: mierne pokročilý

Doplňujúce informácie

Ubytovanie: zamestnávateľ pomôže s ubytovaním na pešiu vzdialenosť od pracoviska v cene cca 60€ / týždeň.

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite CV v anglickom jazyku pre Írsko a nemeckom jazyku pre Nemecko + fotografiu na email info@inboxagency.sk alebo nás kontaktujte na tel: 0908 63 44 71

Adresa

Palackého 8
040 01 Košice
Slovenská republika
www.inboxagency.sk

Kontakt

Ing. Róbert Jopek
tel: 0908 63 44 71
mobil: 0908 63 44 71
email: robert.jopek@inboxagency.sk