Prihlásenie

Heslo:

Vyhľadávanie práce

  hladam

NN HUNTER (TIPER)

NN Životná poisťovňa, a.s.

Základné informácie

  • Zverejnené 17. marca 2017 o 20:51:53 hod.
  • Lokalita: Bratislava, Bratislavský kraj, Slovenská republika
  • Miesto práce:
  • Typ práce: vedľajší pracovný pomer
  • Požadované vzdelanie: Bez vzdelania
  • Minimálne vzdelanie: Bez vzdelania
  • Vhodné pre absolventa: nie
  • Ponúkaný plat: 300 €

Popis pracovnej náplne

Máš širokú sieť kontaktov?
Chceš im pomôcť nájsť novú prácu?

Pracuj pre nás ako NN Hunter. Hľadáme kolegu, ktorý nám bude pomáhať pri hľadaní vhodných kolegov na pozíciu NN poradca.

Ako to funguje?

• Pomôž známym, priateľom - nájdi vhodných kandidátov medzi svojimi kontaktmi ktorí zvažujú zmenu práce
• Pošli životopis – zašli nám životopis svojho známeho
• Získaj odmenu – za každého úspešného kandidáta ti vyplatíme finančnú odmenu vo výške 300 €

Požiadavky na zamestnanca

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

• Výborné komunikačné zručnosti
• Široká sieť kontaktov
• Schopnosť argumentácie
• Znalosti z oblasti poisťovníctva výhodou

Doplňujúce informácie

Výhody:

• Prácu môžete vykonávať ako vedľajšiu pracovnú činnosť popri zamestnaní alebo materskej dovolenke
• Časová a priestorová flexibilita

Charakteristika firmy

NN Group je globálna finančná skupina holandského pôvodu so 170-ročnou históriou, ktorá poskytuje svoje služby viac než 15 miliónom klientov v 18 krajinách, o ktorých sa stará 12 000 zamestnancov. Pod značku NN Group na Slovensku patria tieto spoločnosti: NN Životná poisťovňa, a.s. NN Tatry-Sympatia, d.d.s., a.s. NN dôchodková správcovská spoločnosť, a.s. NN Management Services, s.r.o., organizačná zložka Ďalšie informácie nájdete na www.nn.sk

Adresa

Trnavská cesta 50/B
821 02 Bratislava
Slovenská republika
www.nn.sk

Kontakt

email: praca@nn.sk